NE ARAMIŞTINIZ ?

Haberler

COVID-19 SÜRECİ HAKKINDA

Sayın İlgili,
 
  Gündemimizde olan COVID-19 durumunu uzman yetkililerimiz ile birlikte yakından takip ediyor ve çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın refahını sağlamak için gerekli önlemleri alıyoruz. 
  Sizlere kesintisiz hizmet vermek üzere;  

FİGES A.Ş olarak sanayi firmalarımızın ihtiyaçlarına yönelik özel olarak eğitilmiş, ileri mühendislik teknolojileri gerektiren projelerde görev alarak çeşitli seviyelerde uzmanlık ve nitelik kazanmış mühendisler yetiştirmeyi sürdürmekteyiz.

Bu kapsamda; FİGES AŞ, ilgili mühendislik fakültelerinin 3. ve 4. Sınıfında okuyan ya da yeni mezunlarına yönelik etkili bir başlangıç yapmaları amacıyla pratik bilgi, araç ve teknolojilerin sağlandığı Ar-Ge Mühendisi Aday Yetiştirme Programı kapsamında “Temel Yapısal ve Akışkanlar Analizi Eğitim Modülünü"  ve " MATLAB & Simulink Eğitim Modülünü" online platformlar üzerinden açmayı planlamaktayız.

Ön kayıt avantajlarından yararlanarak bilgi almak için, 0533 246 96 09 numaralı telefondan WhatsApp ile bizlere ulaşabilirsiniz.

  Amacımız bizlerin sağlığını koruyarak hizmetlerimize devam etmektir. Mevcut durumun en kısa sürede ve mümkün olan en az etkiyle çözülmesini umuyoruz.  

Saygılarımızla.

Diğer Haberler